• NOVINKY                                                                                                    Archív / Novinky >>

• Vrátili sme sa z Nemecka

22. 4. 2024

... z výmenného pobytu v partnerskej Kaufmännische Schulen Offenburg

V nedeľu 7. apríla 2024 skoro ráno sa sedemčlenná výprava zložená z riaditeľa školy, vyučujúcej nemeckého jazyka M. Helcmanovskej a piatich študentov našej školy vydala na šesťdňovú výpravu do našej partnerskej strednej školy v meste Offenburg, Baden-Württemberg. Po namáhavej nočnej ceste rýchlikom sa N. Dzurendová, K. Krauszová, L. A. Zajacová, M. Hadbavný a M. Brutovský spolu s učiteľmi "nalodili" na palubu mikrobusu, ktorý ich spolu s učiteľmi bezpečne doviezol z Bratislavy až pred brány KS Offenburg, kde sa ich ujali nemecké rodiny.

• Participatívne rozpočty 2023

21. 4. 2024

... pokračujeme

Projekt participatívnych rozpočtov na našej škole s názvom MENÍME SPOLOČNÉ PRIESTORY ŠKOLY NA ODDYCHOVÉ ZÓNY sa dostal do veľmi významnej fázy.

Po prezentovaní triednych návrhov pedagógom a žiakom dňa 4. 4. 2024, následnom posúdení p. riaditeľom RNDr. D. Andraškom sa nachádzame v etape kampane, ktorá sa dňa 25. 4. 2024 skončí. Ešte niekoľko dní majú tímy možnosť presvedčiť žiakov a kamarátov z iných tried o tom, prečo by mal práve ich triedny návrh vyhrať.

• Krajské kolo MAT kategória C

9. 4. 2024

Dňa 9. 4. 2024 sa na pôde UPJŠ v Košiciach konal 73. ročník KK matematickej olympiády kategórie C. Našu školu reprezentovali dvaja študenti Filip Vaškovič a Patrik Krompaský. Súťaž otvorila a všetkých srdečne privítala doc. RNDr. Ingrid Seminišinová, PhD., predsedníčka krajskej komisie MO, zároveň súťažiacim zaželala veľa dobrých nápadov, skvelých myšlienok, úspechov pri riešení úloh. Uvedomujeme si, že konkurencia je silná, ale snaha, úsilie a odhodlanie popasovať sa s matematickými úlohami iného typu ako na bežných hodinách sa cení a patrí našim študentom veľké poďakovanie.

• KARIÉRA                             Pracovné ponuky >>

• Učiteľ BIO/CHE

06. 03. 2024

Gymnázium Gelnica prijme do pracovného pomeru pedagogického zamestnanca - učiteľ biológie a chémie. Viac informácií nájdete tu >>.

• Štvrtok 25. 4. 2024
      • ZRIAĎOVATEĽ

• VIRTUÁLNA PREHLIADKA

• ZVONENIE